אפל השיקה לאחרונה ארבעה דגמים בסדרת הטלפונים היוקרתית החדשה- אייפון 12.

הדגמים מגיעים בגדלים שונים ועם תכונות שונות כך שכל מכשיר יתאים לקהל שונה.

הקומפקטי- iphone 12 Mini

בשנים האחרונות היצרניות החלו להגדיל את המסך של מכשרי הדגל, בין היתר בגלל השימוש הגובר של הסמארטפונים לצפייה בסרטונים ובגיימינג.  לא מעט משתמשים התלוננו על כך שאין להם מכשיר איכותי קטן וקומפקטי. האייפון 12 מיני עונה בדיוק על הצורך הזה. המכשיר מגיע עם מסך בגודל 5.4 אינצ’ שמתאים בקלות לכף יד של אדם ממוצע ונכנס בקלות לא כל כיס. האייפון 12 מיני נחשב למכשיר הG5  הקטן בעולם.

הסטנדרטי- iphone 12

יש כאלה שמחפשים מכשירים קטנים יש כאלה שמחפשים מכשירים גדולים עם יכולות חזקות, אבל חלק גדול מעדיף מכשיר רגיל עם ביצועים סטנדרטים. שלא תטעו, כשכותבים יכולות סטנדרטיות הכוונה היא ביחס למוצרים האחרים של אפל, שכן האייפונים ידועים ברמה הגבוה שלהם.
גם האייפון 12 תומך ב5G, גודל מסך ה OLED הוא 6.1 אינצ’ שמגיע עם 4GB זכרון RAM.

האיכותי- iphone 12 PRO

האייפון 12 פרו מגיע באותו גודל כמו האייפון 12 הרגיל (6.1 אינצ’) , אבל עם יכולות הרבה יותר גבוהות. קודם כל זכרון הRAM מגיע עם 6GB ואפשרות לנפח של 512GB זכרון. גם יכולות הצילום גבוהות עם מערכת צילום משולשת שמאפשרת בין היתר צילום לילה איכותי ועדשת טלפוטו שמאפשר לצלם בזום X10.

המפלצתי- iphone 12 PRO

המכשיר בעל היכולות הכי מרשימות בסדרה. האייפון 12 פרו מקס מגיע עם מסך גדול מאד 6.7 אינצ’ ברזולוציה גבוהה יותר מהאחים הקטנים, וסוללה חזקה יותר יותר משאר המכשירים, לםי אפל המכשיר יכול לאפשר 20 שעות צפיה בסרטונים. נפח הזכרון דומה לפרו, אבל מערכת הצילום משודרגת. מצלמת הטלפוטו תאפשר לכם לצפות בתמונות בזו X12.
המכשיר מתאים למי שחשובה לו איכות הצילום ולמכורי אייפון כבדים.

בשורה התחתונה

מי שמחפש מכשיר קטן יהנה מהמיני. המשתמש הרגיל יקח את הדגם הרגיל. מי שמחפש מכשיר עם יכולות גבוהות יבחר את הפרו והמשתמשים הממש כבדים את הפרו מקס.

שיתוף

השאר תגובה

Your email address will not be published.